1

 

  «« strona główna galopuje.pl

Konie

HUCULSKIE WAŁACHY NA SPRZEDAŻ:

Do sprzedaży mamy dwa wałachy (Bielik i Orkan) urodzone w maju 2009 roku i jednego (Orlando) urodzonego w maju 2010roku.
Są to konie czystej krwi i rasy. Ich matki zakwalifikowane są do w programu ochrony zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich, mają licencje z wysoką bonitacją ok. 80 pkt., w 2010 roku przeszły ścieżkę huculską. Wszystkie konie w stadzie są pod stałym nadzorem Warmińsko-Mazurskiego  Związku Hodowców Koni oraz u Instytutu Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy w Balicach i są pod stałą opieką kliniki weterynaryjnej. Zgodnie z zaleceniami są regularnie odrobaczane, o ich kopyta dba doświadczony kowal ze Stadniny Ogierów w Kętrzynie.

W naszej hodowli, szczególny nacisk kładziemy, na naturalne metody i sposoby ujeżdżania.  Nasze konie cechują się nieprzeciętną urodą, są zdrowe i zadbane, kontaktowe i przyjazne - przygotowane do szkolenia na wyższym stopniu zaawansowania.

Zapraszamy do zapoznania się końmi w naszej stajni.

Dziękujemy za zainteresowanie.
Informujemy, że Bielik (u nas Barack), Orkan (u nas Obama) oraz Orlando mają już swoje nowe domy. Wybraliśmy im dobre miejsca, z nowymi właścicielami jesteśmy w kontakcie, wkrótce załączymy ich nowe zdjęcia.

BIELIK i ORKAN - urodzone wiosną 2009 (Sprzedane)ORLANDO - urodzony wiosną 2010 (Sprzedany)